Tampon ve Plastik Parça Onarımı

Aracınız ile yolda giderken bir anda beklenmedik şekilde kaza yapabilirsiniz. Çok dikkatli ve profesyonel bir sürücü olsanız bile belki size çarpan sürücü hata yapmış olabilir. Yani kaza kaçınılmazdır. Bu gibi durumlarda aracınızın hasarının giderilmesi için Mersin Saygılı Oto Kaporta’ya gelebilirsiniz. Mersin Oto Kaporta, size tampon ve plastik parça onarımında en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti sunarak sizleri memnun edecek.

 

Tampon ve Plastik Parça Nedir?

Araçların ön ve arka kısımlarında bulunan plastik parçalara tampon denmektedir. Tampon, aracın dış yüzeyidir ve aracın içindeki parçaların korunmasını sağlar. Eğer tampon veya aracınızın herhangi plastik parçası zarar gördüyse Mersin Oto Kaporta, yılların tecrübesi ile sizlere en kaliteli tampon ve plastik parça onarımı hizmetini sunumaktadır. Sizde Mersin Oto Kaporta’ya gelerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Tampon ve Plastik Parçalar Nasıl Onarılır?

Eğer ciddi bir hasar var ise parça tamamen değişirken küçük hasarlarda göçük düzeltme işlemi uygulanmaktadır. Kısacası hasarın ciddiyeti, masrafı belirlemektedir. Yani kazada meydana gelen hasar ne kadar büyükse parça değişim oranı o kadar artacaktır. Bu da sizin bir miktar masrafa girmenize sebep olsa dahi Mersin Oto Kaporta, masraflarınızı en aza indirerek uygun fiyattan hizmet verecektir.

 

Kalitenin bir numaralı adresi Mersin Oto Kaporta’ya gelerek kaliteli tampon ve plastik parça onarımı hizmeti alabilir, güler yüzlü çalışanlar ile sohbet edebilir, firmamızın ikramı çay ve kahvelerimizden faydalanabilirsiniz.

Tampon ve Plastik Parça Onarımı