Boya Koruma Hizmeti

Mersin Saygılı Oto Kaporta olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunduğumuz bu yolda boya koruma hizmetide vermekteyiz. Bu hizmetimiz ile aracınızın boyasının daha kaliteli bir şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızda müşterilere gösterdiğimiz kaliteli hizmet ile bizi tercih ederek uygun fiyata boya koruma hizmeti alabilirsiniz.

 

Boya Koruma Hizmeti Nedir?

Aracınızın dış kaplaması olarak bir cila bulunmaktadır. Bu cila, aracınızın boyasının dökülmemesini sağlar. Bu sayede aracınız hep ilk günkü gibi kaliteli görünür. Cila, aracınızın boyasını korusa bile zamanla aşınabilir ve eski gücünü kaybedebilir. Bundan dolayı yapmanız gereken aracınıza boya koruma hizmeti sağlamaktır. Mersin Oto Kaporta olarak firmamızdan kaliteli boya koruma hizmeti alabilirsiniz.

 

Boya Koruma Hizmeti Nasıl Yapılır?

Boya koruma hizmeti, aracınızın dış kaplamasına cila sürülmesi ile sağlanmaktadır. Bu sayede aracınızın boyası dökülmez ve ilk günkü gibi boyanın ve aracın dış görünümünün korunmasını sağlar. Cila sürüldükten ve kuruduktan sonra mikrofiber bez ile aracın üzeri temizlenir. Boya tamamen parlayana kadar silme işlemi sürer. Yaklaşık 2 saat süren bu işlemde Mersin Oto Kaporta olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunacağız.

 

Boya Koruma Hizmetinin Avantajları

Cila ile yapılan boya koruma hizmeti, aracınızın daha güzel gözükmesini sağlar. Boya koruma hizmeti, cilanın ömrünü uzatırken cilanın dayanıklılığını da artırmaktadır. Bu sayede aracınız hep ilk günkü gibi kalacaktır. Ayrıca boya koruma hizmeti, aracın dış kaplamasını koruduğundan aracınız dış etkenlerden zarar görmeyecektir.

 

Mersin Oto Kaporta’ya gelerek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetimizden sizde faydalanabilirsiniz.

Boya Koruma Hizmeti